Konkurs matematyczno - fizyczny

• 2017-05-22 14:59:46
  • Gimnazjum,

14.02.2017 r. odbył się w naszym gimnazjum etap szkolny I Powiatowego Konkursu Matematyczno-Fizycznego organizowanego przez I LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie, którego celem było rozwijanie i poszerzanie zainteresowań z zakresu matematyki i fizyki.

Konkurs matematyczno - fizyczny

Konkurs był skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wejherowskiego.

Do drugiego etapu, który odbył się 14.03.2017 r. w I  LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie, zakwalifikowali się uczniowie z największą liczbą punktów.

Nasze gimnazjum reprezentowali:

Weronika Malwinowicz, kl. III Gb

Sylwia Świder, kl. III Ga

Bartosz Misielak, kl. III Ga

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą znajomością i wiedzą matematyczno – fizyczną. Uczniowie byli przygotowywani pod kierunkiem p. Moniki Dąbek i Alicji Goyke.

Konkurs matematyczno - fizyczny zdjecie 0 Konkurs matematyczno - fizyczny zdjecie 1 Konkurs matematyczno - fizyczny zdjecie 2